Lunar Womb Blood Awakening


Een reis door de mysteriën van de Maan.
Onder de zachte zilveren vleugels van de zwaan komen we samen bij de volgende nieuwe maan, op 6 mei, om de wedergeboorte van het Vrouwelijke Zijn meer bewustzijn en ruimte te geven.
“Lunar Womb Blood Awakening” is een magische 30-daagse helende reis online,
georganiseerd door de Fountain of Life, om de vrouwelijke Ziel in je wakker te maken en om jouw maanstondencyclus te harmoniseren.
Wat zou deze 30-daagse kunnen bewerkstelligen?
Het ontwaken van jouw Creativiteit, Intuïtie en sensuele vrouwelijke Essentie
Het helen van DNA codes en blokkades
Verbinding met jouw maanstonden
De extase van sjamanistische menstruatie
Het helen van Premenstrueel syndroom, vruchtbaarheidsissues, Endometriose, cysten , onregelmatigheden
Het ontwaken van jouw Wijze-Vrouw-cyclus wanneer je in de “maan-o-pauze” bent
Structuur
De tijd die je nodig hebt is ongeveer 30 minuten per dag voor meditatie en ritueel: Er zullen 5 sjamanistische Ceremonies plaatsvinden op Nieuwe Maan, Eerste kwartier, Volle Maan, Laatste kwartier en Nieuwe Maan, telkens startend om 20:30 uur. Niets moet, maar er valt veel te ontdekken en te voelen..je kunt zelf bepalen hoe diep je wilt reizen in jezelf.

Deze 30-daagse is een online reis en vind plaats thuis in jouw eigen ruimte. Na inschrijving ontvang je een toegangscode zodat je via de website alle materialen en audio files kunt downloaden
Alle info is in het engels , het is dus wenselijk als je de engelse taal enigszins beheerst.
Deze 30-daagse is een online reis en vind plaats thuis in jouw eigen ruimte. Na inschrijving ontvang je een toegangscode zodat je via de website alle materialen en audio files kunt downloaden
Alle info is in het engels , het is dus wenselijk als je de engelse taal enigszins beheers
Deze reis begint als groepsreis op 7 april en eindigt op 6 mei 2017
Energie Uitwisseling ( in dollars te betalen aan FOL via Paypal of Creditcard) 333 , -
Je kunt deze reis ook individueel in jouw eigen tijd maken met mij als mentor
Registreer je hier
Wat je ontvangt na registratie:
- 5 audio- begeleide Ceremonies en Energie transmissies
- Informatie over de laatste wetenschap over de Kracht van Menstruatie
- Een extract uit het nieuwe boek “ Womb Awakening ” van Seren Bertrand
- Een uitgebreid handboek met veel praktische ( sjamanistische) details
- Dagelijkse Zonne- en Maanbeoefeningen
- Online support en het delen van ervaringen in een privé forum

Het is mij een eer om je te mogen begeleiden als mentor middels 1 of meerder (skype ) sessies gedurende deze 30 dagen.