Munay Ki Intensive
19 t/m 22 december 2024
Munay Ki bestaat uit een serie van 9 initiaties die afstammen van de grote initiaties die door de eerste medicijnmensen 30,000 jaar geleden tijdens de ijstijd vanuit de Indusvallei naar Amerika zijn gebracht. Deze moedige reizigers waren de Earthkeepers.
Gedurende de tijd dat deze inwoners van berggebieden naar vruchtbaar land migreerden en het ijs in Siberië overtrokken om de bossen van het Amerikaanse continent te gaan bewonen, zijn de leringen door verschillende transformaties gegaan.
De vorm van energetische transmissies die de initiaties in deze huidige tijd hebben gekregen zijn gebaseerd op de initiatiepraktijken van de Inca medicijnmensen uit de Andes en de Amazone van Peru.
Munay Ki- Zaadjes van liefde
Hoewel de uiterlijke vorm en de energetische technieken van de inwijdingen dezelfde zijn als de wijze waarop zij al eeuwen worden uitgevoerd , is de download vanuit de Bron, jouw eigen Bron, voortdurend en onophoudelijk vernieuwend en drukt zich steeds weer opnieuw uit in steeds veranderende vormen. Ieder van ons zal deze zaadjes van Liefde, Wijsheid en Kracht op eigen unieke wijze ontwikkelen en uitdragen. Het is vanwege de huidige tijd van snelle en ingrijpende veranderingen waarin we nu leven met oorlogen, bedrog en leugens , dat we meer en meer Liefde mogen gaan belichamen. Dit heeft een gigantisch effect op onze toekomst.
Vandaag de dag gaan wij door een nieuwe evolutie als wij deze aloude kennis de 21ste eeuw binnendragen. Een ontwikkeling van ” homo sapiens ” naar ” Homo Lumineus “. De profetie van de Earthkeepers vertelt over een mensenras verschijnend op aarde dat vrij is van angst en verblijft in zijn transcendente natuur. De Earthkeepers begrijpen dat wanneer je je niet langer in de greep van de tijd bevindt, de toekomst als een gigantische hand kan terug reiken om je voorwaarts te stuwen.
Je kunt op ditzelfde ogenblik geïnformeerd worden door dat wat wij mensen zullen zijn over 10,000 jaar.
De Munay ki zal je lichtend energieveld reinigen en het ontdoen van de psychische slib dat door trauma’s in het verleden in je aura is achtergebleven. Zodra je de 9 riten ontvangt, zullen de chakra’s helder worden en je ontwikkelt een regenbooglichaam. Dit gebeurd wanneer de chakra’s beginnen te stralen met hun oorspronkelijke gloed. Elk chakra heeft zijn eigen kleur en samen geven ze de kleuren af als van de regenboog.
- Het activeert je lichtend energieveld en zijn kracht om te manifesteren en te creëren. Het transformeert je leven.
- Het verhoogt de frequentie van het DNA, wat invloed heeft op de kwaliteit van je leven, je lichaam en de manier waarop je sterft.
- Het geeft een zekere verankering in de realisatie over je verlichte natuur.
De Serie begint met de vier basis Initiaties
de Healers Rite– Tijdens deze initiatie wordt de kracht om te helen gewekt.
de Beschermers Rite– Tijdens deze transmissie ontvang je beschermende krachtbanden.
de Harmonie Rite– deze Inwijding verbindt je met de organiserende principes van het Universum.
de Zieners Rite– deze Inwijding ontwaakt het vermogen om in de onzichtbare werelden te kunnen schouwen.
Gevolgd door de drie Lineage Rites
Daykeeper Rite– Deze Rite is een energetische transmissie die jou verbindt met de Earthkeepers uit het verleden, die in harmonie leefden met Moeder Aarde en met het pad van de Vrouw, de vrouwelijke kwaliteiten van de mens. Deze initiatie maakt een aanvang bij het heel wordingsproces van jouw innerlijke vrouw en helpt je om voorbij angst te gaan en vrede te beoefenen.
Wisdomkeeper Rite– Deze energetische transmissie brengt wijsheid en vreugde en helpt je om deze wijsheid naar buiten toe uit te dragen. Deze transmissie helpt je om het vermogen te ontwikkelen om buiten te Tijd te stappen en Oneindigheid te proeven. Het herstelt jouw relatie met de Hemel en jouw kosmische Vader. Op deze manier heelt het jouw innerlijke Man-zijn en de verwondingen van vroegere levenservaringen.
Earthkeeper Rite -Deze Rite verbind je met een lijn van aartsengelen die de beschermers zijn van ons sterrenstelsel. Je wordt de verzorger van alle leven op aarde en je leert een heldere visie te ontwikkelen van de wereld zoals jij die in het diepst van je hart zou willen zien. “ to dream the world into being”
De achtste Rite is de Starkeepers Rite –Deze Rite verankert je veilig in de Tijd-na-de-grote-verandering. Hier ontwikkel je meesterschap over de Tijd die nog komt en alle toekomstige generaties.
De negende Rite is de Creator Rite – Deze ontwaakt het Goddelijke Licht binnen in je en je ontwikkelt meesterschap over alles wat geschapen is. Deze transmissie is pas in de zomer van 2006 naar buiten gebracht en aan ons doorgegeven door de Inca oudsten.
In deze 4 – daagse ontvang je niet alleen , maar leer je ook om alle 9 rites weer door te geven aan anderen.
We zullen in groepjes intensief met elkaar gaan oefenen.
Je ontvangt je eigen ” PI stone “, een donutvormige steen, die alle Transmissies helpt verankeren in het lichtlichaam en die de doorgang symboliseert naar de onzichtbare werelden van de Earthkeepers.
In deze Intensive
- zullen we stap voor stap de Rites en hun uitwerking in detail bekijken
- doe je ervaring op door veel te oefenen met elkaar
- Leer je wat het betekent een gewijde ruimte te creëren
- maken we kennis met de Universele archetypen en hoe we hiermee samen kunnen werken
- Elke ochtend beginnen we de dag met een ochtendmeditatie, waarin je de ontvangen archetypen en de krachtbanden versterkt en jouw relatie met de Earthkeepers verdiept.
- leer je hoe je een aardetekening maakt; een mandala die jouw leven vertegenwoordigt, waarin je jouw levensthema’s kunt verwerken en waar nodig veranderingen in kunt aanbrengen
- maken we een einde aan oude contracten die ons beperken om de juiste stappen te zetten in een nieuwe richting en wordt helder wat je juist wel meer in je leven wilt uitnodigen
Intensief en Liefdevol
Doel is om vol vertrouwen naar huis te gaan en als je wilt, deze rites weer door te geven aan anderen.
Vergoeding 4-daagse
€ 444,- ( Dit is excl. accommodatiekosten) )
Trainingslokatie
We verblijven op een prachtige lokatie in Gelderland. Hier worden we in de watten gelegd door Peter & Ineke van het Centrum.
Na inschrijving ontvang je van mij een welkomstbrief met daarin alle praktische details.
Accommodatie kosten per bijeenkomst van 4 dagen
Verblijf in tweepersoonskamers , inclusief handdoeken, beddengoed, ontbijt, lunch, ongelofelijke vegetarische maaltijden, koffie/thee, lichte versnaperingen € 309,-
Overnacht je thuis of elders, dan neem je alleen de maaltijden , koffie, thee, etc. af, dan betaal je € 185,-
“Ik nodig je van harte uit deel te nemen
aan deze uitdagende en inspirerende reis!” – Gwen
Inschrijving en betaling
Je geeft je ( na onze Zoom ontmoeting ) op door € 25,- als aanbetaling over te maken op rekeningnr. NL08 TRIO 0391 2135 04 tnv 4windsenergy te Warnsveld, o.v.v. “ Mk2024 ” en door het aanmeldformulier in te vullen. Deze is te vinden onder de aanmeld knop.
Je ontvangt dan een bevestiging per mail met alle praktische details.
Annuleringsregeling
Als je onverhoopt genoodzaakt bent het programma af te zeggen dan zullen alle betalingen minus € 25,- onkostenvergoeding terug gestort worden, indien een schriftelijke opzegging ( per mail mag ook) door de 4WindsenergyPraktijk 30 dagen voor datum aanvang training is ontvangen. Tussen 30 en 15 dagen wordt 50% in rekening gebracht. Tussen 1 en 14 dagen en bij geen aanwezigheid wordt het totale bedrag in rekening gebracht.
Liefde zoals je bent
In 2006 werd een reeks inwijdingen geboren die de “Munay Ki “genoemd werden: eenvoudigweg vertaald: “Liefde zoals je bent”
Wat ben ik blij en dankbaar dat ik dat laatste plekje toch nog in mocht nemen omdat er iemand uitviel…
Aangezien ik ‘ de roep’ al voelde bij de eerste 4 intitiaties die ik tijdens een bijscholing kreeg was het voor mij duidelijk dat ik hier iets ‘ mee moest’.
Op mijn zoektocht kwam ik jouw prachtige website tegen en na een gesprek met jou waarin je zag dat er zoveel heimwee gevoeld wordt was het snel duidelijk dat ik dit gewoon ging DOEN! En ja, eigenlijk zijn er geen woorden voor alles wat er is gezien, gevoeld, gezegd, gedaan maar toch…
…Wat een warm onthaal op een prachtige plek met zoveel lieve mensen.
Ik heb me een aantal dagen onder kunnen dompelen in een bad van liefde.
Jullie begeleiding was warm en inspirerend.
Jouw schaterende lach, je stem, de muziek en jullie zorgvuldige begeleiding zorgden voor een veilige bedding, waar alles er mocht zijn zoals het was, zonder oordeel.
Er was ook lichtheid en humor, heerlijk, daar hou ik van!
Ik werd gefascineerd door de pracht en de -schijnbare- eenvoud van de initiaties,
de uitwerking ervan werkte diep in mij door.
En s’nachts had ik dromen, zoveel kleuren, zoveel beelden, ik ging door portalen en voelde me zo gedragen door alles wat ik tegenkwam. Ik voelde me zo vervuld. Ik werd vriendjes met de dieren, ik kon en kan ze voelen!!!
Ook de mooie meditaties gaven rust en verdieping, trancereizen.
Ik heb nog nooit zoveel dagen achter elkaar met een gelukzalige glimlach om mijn mond gezeten.
Het was magisch.
Er werd oude pijn aangeraakt en liefde gevonden.
Het was ook zo fijn om te leren hoe je een gewijde ruimte kunt creëren en een aardetekening kunt maken. Het buiten zijn en de natuur op een nieuwe manier beleven door anders te kijken en anders te gaan horen was bijzonder. Alle shit die ik in takjes heb geblazen leek als een soort sneeuw voor de zon verdwenen, ik kon het in ieder geval niet meer vinden in mezelf.
Hoe bijzonder was ook dat.
Het was heel veel moois bij elkaar en ik voel ook duidelijk de verantwoordelijkheid om hier iets mee te doen en en dit verder te ontwikkelen, meer te leren en uit te dragen.
Daarom ben ik ook superblij met alle goede informatie, muziek en meditaties die je ons hebt meegegeven. Ik voel dat ik de geplante zaadjes moet bewateren en beschermen, en mag laten groeien in mijn eigen tijd en tempo. Er is al heel veel aangezet tijdens deze heerlijke dagen en ik ben nu bezig met ‘De hoeders van de aarde’.
Ik neem de tijd, zodat ik alles diep tot me door kan laten dringen en de weg zich als vanzelf aan me openbaart.
Nogmaals Grote Dank Lieve Gwen voor deze mooie dagen.
Ze kwamen precies op het goede moment.
Dat zal je altijd zien…
Hi Gwen, ook grote dank aan jou en jouw team.
Waren fijne dagen en ik geniet en stroom lekker door-😊
Ik heb Gwen ervaren als een toegewijde sjamanistische healer en leraar. Haar vrolijkheid en spontane lach doet de rest